KARRIER

Az MMV Zrt. csapatába keresünk mozdonyvezetőket, tolatásvezetőket és kocsivizsgálókat.

Jöjjön és csatlakozzon Ön is egy dinamikusan fejlődő és stabil szakmai múlttal rendelkező vállalathoz.

Jelentkezéshez, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelet a csenterics.hanna@mmv.hu e-mail címre.

Minden esetben tüntesse fel a levél tárgy sorában, hogy melyik meghirdetett pozícióinkra kíván jelentkezni.

Munkaköri elvárások részletesebben:
Mozdonyvezető

Elvárások:

- Dízel, vagy villamosmozdony vezetői képesítés

Előnyt jelent:

- Két mozdonykategória ismerete (dízel, villany)
- Bérelt mozdonyaink ismerete: (Laminát 230 SK/CZ)
- Saját román típusú mozdonyaink ismerete (602H; 610H; 609H)
- Több fővonali vonalismeret
- Vasúton könnyen elérhető, fővonal környéki lakóhely

Munkavégzés helye:

- Országosan változó, szokásosan telephelyen kívüli munkavégzés

Tolatásvezető

Elvárások:

- vonali tolatás vezető és vonat át és felvevői képesítés, és érvényes vizsga

- saját gépjárművel és jogosítvánnyal való rendelkezés
- alább felsorolt a szolgálati helyeken és állomásokon, illetve ezek vonzáskörzetében szerzett tapasztalat és helyismeret

Foglalkoztatási terület és ezen térségek:

- Szentes, Szolnok, Békéscsaba, rugalmas munkavégzésre való nyitottság
- Szarvas, Budapest és vonzáskörzete

Kocsivizsgáló

Elvárások:

- középfokú állami iskolai végzettség: vasipari szakma, vagy villamos ipari szakma
- kocsivizsgálói vizsga
- vonat át és felvevő vizsga
- pontosság, megbízhatóság, együttműködési készség, fizikai terhelhetőség, koncentráló képesség

- vonali tolatás vezető képesítés és érvényes vizsga

- Hegyeshalom, Bicske, Tatabánya, Budapest, Délegyháza, Hódmezővásárhely, Hódos , Szolnok, Debrecen, Miskolc, Szentes, Szarvas térségében

(C) 2006-2013 MMV Magyar Magánvasút ZRt. Minden jog fenntartva