KARRIER

Az MMV Zrt. csapatába keresünk mozdonyvezetőket, tolatásvezetőket és kocsivizsgálókat teljes- és részmunkaidőben egyaránt.

Jöjjön és csatlakozzon Ön is egy dinamikusan fejlődő és stabil szakmai múlttal rendelkező vállalathoz.

Jelentkezéshez, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelet a hr@mmv.hu e-mail címre.

Minden esetben tüntesse fel a levél tárgy sorában, hogy melyik meghirdetett pozícióinkra kíván jelentkezni.

Munkaköri elvárások részletesebben:
Mozdonyvezető

Elvárások:

- Dízel, vagy villamosmozdony vezetői képesítés

Előnyt jelent:

- Két mozdonykategória ismerete (dízel, villany)
- Bérelt mozdonyaink ismerete: (Laminát 230 SK/CZ)
- Saját román típusú mozdonyaink ismerete (602H; 610H; 609H)
- Több fővonali vonalismeret
- Vasúton könnyen elérhető, fővonal környéki lakóhely

Munkavégzés helye:

- Országosan változó, szokásosan telephelyen kívüli munkavégzés

Tolatásvezető

Elvárások:

- vonali tolatás vezető és vonat át és felvevői képesítés, és érvényes vizsga

- saját gépjárművel és jogosítvánnyal való rendelkezés
- alább felsorolt a szolgálati helyeken és állomásokon, illetve ezek vonzáskörzetében szerzett tapasztalat és helyismeret

Foglalkoztatási terület és ezen térségek:

- Szentes, Szolnok, Békéscsaba, rugalmas munkavégzésre való nyitottság
- Szarvas, Budapest és vonzáskörzete

Kocsivizsgáló

Elvárások:

- középfokú állami iskolai végzettség: vasipari szakma, vagy villamos ipari szakma
- kocsivizsgálói vizsga
- vonat át és felvevő vizsga
- pontosság, megbízhatóság, együttműködési készség, fizikai terhelhetőség, koncentráló képesség

- vonali tolatás vezető képesítés és érvényes vizsga

- Hegyeshalom, Bicske, Tatabánya, Budapest, Hódmezővásárhely, Hódos , Szolnok, Debrecen, Szentes, Szarvas térségében

(C) 2006-2017 MMV Magyar Magánvasút ZRt. Minden jog fenntartva